Наукові Публікації. Результат, а не процес.

Наукові Публікації. Результат, а не процес.

info@spubl.com.ua
+38 044 33 44 099

Відповіді на найпопулярніші запитання

 • 1. Чи надає компанія офіційний договір про співпрацю?
  Компанія «Наукові Публікації» надає послуги офіційно та працює виключно в рамках правового поля. На початку співпраці з кожним клієнтом ми заключаємо Договір, в якому зазначаємо усі умови співпраці. Наші спеціалісти надають документи про виконані роботи та рахунок, якщо це необхідно для звітності.
 • 2. Як я можу оплатити надані вами послуги?
  Ми працюємо з платіжками більшості банківських систем та грошовими переказами з усього світу в різних валютах. Це відкриває можливість знизити комісійні витрати. Ми працюємо за повною передоплатою, або частковою передоплатою у виключних випадках для деяких юридичних та фізичних осіб.
 • 3. Чи зберігаються авторські права та конфіденційність автора?
  Усі послуги нашої компанії надаються з дотриманням повної конфіденційності та беззаперечним збереженням авторських прав клієнта. Наприклад, якщо замовник хотів опублікувати одну статтю, але пізніше замінив її іншою, то доступ співробітників до першої обмежується. Через деякий час вона видаляється з нашої бази, роботу над нею можна буде відновити тільки, якщо клієнт знову надішле її для публікації.
 • 4. Коли зі мною зв’яжуться після залишеної заявки?
  Наші спеціалісти відповідають на кожну заявку максимально швидко. Якщо Ви залишили її вранці, з вами обов’язково зв’яжуться протягом робочого дня. Якщо ж заявка була залишена пізно чи у вихідний день, відповідь надійде наступного робочого дня.
 • 5. Чи можливо замовити послугу, яка не вказана на сайті (розділ «Послуги»)?
  Звісно! Ми керуємось принципом індивідуального підходу до кожного клієнта. Саме тому ми реагуємо на будь-який запит і намагаємося допомогти з кожним конкретним випадком. Наші спеціалісти мають компетенцію для вирішення будь-якого наукового завдання.
 • 6. Чому деяка частина послуг надається безкоштовно?
  Ми безкоштовно проводимо аудит статті: перевіряємо її унікальність, рівень необхідного доопрацювання, а також можемо підібрати журнал, при замовленні комплексної послуги. Ці послуги не вимагають серйозної інтелектуальної участі порівняно з оформленням, перекладом чи публікацією наукового дослідження (порівняння проводиться для комплексної послуги).
 • 7. Ви публікуєте роботи за всіма науковими напрямами?
  В нашій компанії працює велика кількість спеціалістів у різних наукових сферах, ми не орієнтуємося на одну чи дві спеціалізації. Варто зазначити, що 80% наших публікацій – це публікації з хімії, фізики, математики, біології, економіки, юриспруденції, медицини, екології, педагогіки та їх похідних.
 • 8. Які терміни публікації статті у вас?
  Термін публікації в якісному журналі з допомогою компанії «Наукові Публікації», займає в середньому від декількох місяців до року. Все залежить від рівня матеріалу, який був спрямований автором, і вимог до журналу і його рейтингу. В окремих випадках публікація робіт можлива в прискореному форматі. Це не є перевагою або особливою послугою. Для компанії «Наукові Публікації» будь-яка публікація є терміновою!
 • 9. На основі чого формується вартість публікаційного проєкту?
  У розділі «Ціни» на сайті нашої компанії вказана орієнтовна вартість послуг, оскільки у своїй діяльності ми спираємось виключно на індивідуальний підхід щодо реалізації публікаційних проєктів. Кожен запит клієнтів є унікальним та вирізняться низкою особливих характеристик: предметна область, термін виконання, специфіка необхідних вимог, рівень підготовки матеріалу до розміщення в науковому журналі. Відповідно, кожен із цих чинників вливає на формування пропозиції щодо вартості послуг.
  Також важливо враховувати наукову мету автора (захист дисертації, отримання звання, виконання умов контракту, звітність для гранту тощо), оскільки це безпосередньо впливає на потребу в додаткових ускладненнях. Наприклад, в українському законодавстві чітко визначено порядок присвоєння вчених звань та ступенів, а також прописані вимоги щодо наукометричних показників видань для публікації (квартиль, процентиль).
  Варто окремо звернути увагу на такі моменти:
  • Для формування вартості послуги «Підвищення індексу Гірша» здійснюється комплексний аналіз профілю автора в обраній базі даних, з урахуванням поточних та прогнозованих наукометричних показників, специфіки сфери дослідження, кількості проіндексованих публікацій тощо.
  • Індивідуальна пропозиція щодо вартості проходження міжнародного онлайн-стажування формується на основі наукової мети вченого, сфери його дослідницьких інтересів і необхідних термінів подання звіту щодо підвищення кваліфікації. Після отримання цієї інформації, спеціалісти компанії «Наукові Публікації» підбирають найбільш відповідну програму стажування.
  Для отримання більш докладної інформації щодо вартості послуг компанії, необхідно залишити заявку на сайті.

Замовити публікацію в журналах із
бд Scopus/Web of Science

X