Наукові Публікації. Результат, а не процес.

Наукові Публікації. Результат, а не процес.

info@spubl.com.ua
+38 044 33 44 099

2016

Заснування компанії

Створення компанії «Наукові публікації». Її засновником стає Пилипенко Денис Сергійович. Компанія починає вести активну наукову діяльність в Україні, Республіці Казахстан та країнах СНД

2017

Географія впливу

«Наукові Публікації» розширює свою географію впливу. Вчені з понад 30 країн СНД і Східної Європи стають клієнтами компанії.

Корпоративний стиль

Компанія розпочинає формувати унікальний корпоративний стиль (логотип, кольори, шрифти, графіка), що стає результатом створення «Брендбука».

Партнерство

Підписаний перший меморандум про співпрацю з українським ЗВО у сфері наукометрії і наукових публікацій.

2018

Об'єднання компаній

Компанія «Наукові Публікації» переходить під управління єдиного холдингу «Scientific Alliance» – материнської структури, яка об'єднує проєкти наукового напрямку.

Позиція лідера

За показниками якості та кількості виконаних проєктів компанія стає визнаним лідером у сфері наукових публікацій на території СНД.

2019

Новий офіс

Компанія переїжджає в нову штаб-квартиру в Україні, яка стає найбільшим науково-публікаційним хабом у Східній Європі.

Запуск свого ЗМІ

«Наукові Публікації» створює ЗМІ «Наука та метрика» – перше видання про наукометрію в Україні.

Науково-навчальний центр

Компанія запускає науково-навчальний центр. Його мета – проведення вебінарів, семінарів і конференцій для інформування наукової спільноти щодо всіх актуальних і важливих подій у сфері наукометрії та науки.

Співпраця з «Crossref»

Компанія «Наукові Публікації» стала офіційною спонсорською організацією агентства «Crossref», яка надає реєстраційний DOI для реалізації наукових публікацій.

2020

Філіал компанії в Республіці Казахстан

Відкривається філія компанії в Республіці Казахстан. На цей момент вона є єдиним офіційним дистриб'ютором науково-публікаційних послуг у цій країні.

Центр Сертифікації

Компанія створила платформу «Certification Center». Вона стала офіційним міжнародним центром сертифікації вчених згідно з нормативними документами, стандартами тих країн, в яких надає послуги компанія «Наукові Публікації».

Видавничий дім «Наукові журнали»

У структурі компанії «Наукові Публікації» з'являється Видавничий дім. Надалі він реструктуризований в компанію «Наукові Журнали», яка на цей час передана в управління холдингу «Scientific Alliance». Відкриття офіційного представництва компанії «Наукові Журнали» у місті Києві.

2021

Освітньо-навчальна діяльність

«Наукові Публікації» провела більше ніж 150 науково-навчальних заходів (конференції, семінари). Понад 20 тисяч вчених з країн СНД відвідали науково-навчальні вебінари компанії.

Меморандуми

Компанія активно продовжує розширювати межі співпраці з міжнародними ЗВО та науковими установами у сфері науки, наукових публікацій. У 2021 році підписані більш ніж 25 меморандумів з вишами України та понад 20 меморандумів з університетами Республіки Казахстан.

Ребрендинг

У зв’язку з новим етапом розвитку та розширенням впливу компанії у міжнародному науковому просторі був проведений ребрендинг з оновленням назви, логотипу, позиціюванням тощо.

Ювілей і плани

Компанія відсвяткувала ювілей – 5 років беззаперечного лідерства у сфері наукового консалтингу. Компанія «Наукові Публікації» активно розвивається, планує нові проєкти, співпрацю й відкриття нових представництв в різних країнах.

Створення Благодійного Фонду «Науковий Альянс»

Засновано Благодійний Фонд «Науковий Альянс», метою якого стала допомога всім нужденним та бажання спільно творити краще майбутнє. Частина коштів від кожної реалізованої послуги автоматично відраховується на користь фонду.

2022

Компанія в умовах війни

З першого дня повномасштабного вторгнення на територію України, компанія «Наукові Публікації» виступила з категоричним засудженням рф та проти співпраці з країною-агресором. Компанія організувала роботу в умовах бойових дій, створивши для команди безпечні умови на заході України, з травня було відновлено повноцінне функціонування всіх офісів у м.Київ. Незважаючи на труднощі, «Наукові Публікації» продовжують якісно надавати послуги та супроводжувати клієнтів як в Україні, так і у всьому світі, зберігаючи лідерські позиції на ринку наукового консалтингу.

Угода про поглинання «World Sci Publ»

Укладено угоду про продаж казахсько-азіатської інфраструктури, а також ряду активів та інтелектуальних напрацювань бренду-конкурента «World Sci Publ» та їх перехід під управління компанії «Наукові Публікації»

Розширення структури та міжнародного впливу

Компанія «Наукові Публікації» активно працює над відкриттям представництв в Польщі, Латвії, Албанії, Азербайджані, Узбекистані, а також розширенням власної структури в Україні й відкриттям філії в м.Львів.

...

Замовити публікацію в журналах із
бд Scopus/Web of Science

X