Наукові Публікації. Результат, а не процес.

Наукові Публікації. Результат, а не процес.

info@spubl.com.ua
+38 044 33 44 099

Денис Глушко

З нами варто співпрацювати!

Міжнародна компанія «Наукові Публікації» є абсолютним лідером у сфері наукового консалтингу та наукометрії на теренах СНД. Ми розвиваємо цю галузь з 2016 року і за цей період стали першими у наданні якісних та професійних науково-публікаційних послуг. Окрім цього, наша компанія активно функціонує більш ніж в 45 країнах: Німеччина, Франція, Литва, Польща, Грузія, Казахстан, Китай, Південна Корея та інші.

«Наукові Публікації» – це усталений бренд, який вчене товариство сприймає, як компанію, що гарантує результат. Саме така ідеологія компанії під час взаємодії з клієнтами стала причиною створення нашого слогану «Результат, а не процес».

Цінності «Наукові Публікації» знаходяться в площині чесності та поваги до кожного клієнта. Ми несемо відповідальність за усі проєкти науковців, що звертаються до нас за публікаційною допомогою, гарантуємо своєчасну реалізацію умов Договору та максимально прозорі дії в процесі його виконання.

Компанія успішно співпрацює з вітчизняними та закордонними вченими з усього світу, науковими установами, ЗВО, державними та громадським організаціями, що підтверджують підписані документи та меморандуми.

Денис Глушко

Директор компанії "Наукові Публікації Україна"

Наші партнери та клієнти

Наша команда

Наша команда мислить перспективно, плануючи багаторічну і плідну співпрацю з вченими, що принесе користь обом сторонам.

«Наукові Публікації» орієнтована на розширення як зовнішнього партнерства, так і на внутрішнє зростання команди фахівців. Для нас важливо створювати тенденції у сфері наукометрії та науки, працювати над новими цікавими проєктами, розвиваючи дослідницьку сферу.

Отримайте безкоштовну консультацію

Відповіді на найпопулярніші запитання

  • 1. Чи надає компанія офіційний договір про співпрацю?
    Компанія «Наукові Публікації» надає послуги офіційно та працює виключно в рамках правового поля. На початку співпраці з кожним клієнтом ми заключаємо Договір, в якому зазначаємо усі умови співпраці. Наші спеціалісти надають документи про виконані роботи та рахунок, якщо це необхідно для звітності.
  • 2. Ви публікуєте роботи за всіма науковими напрямами?
    В нашій компанії працює велика кількість спеціалістів у різних наукових сферах, ми не орієнтуємося на одну чи дві спеціалізації. Варто зазначити, що 80% наших публікацій – це публікації з хімії, фізики, математики, біології, економіки, юриспруденції, медицини, екології, педагогіки та їх похідних.
  • 3. Які терміни публікації статті у вас?
    Термін публікації в якісному журналі з допомогою компанії «Наукові Публікації», займає в середньому від декількох місяців до року. Все залежить від рівня матеріалу, який був спрямований автором, і вимог до журналу і його рейтингу. В окремих випадках публікація робіт можлива в прискореному форматі. Це не є перевагою або особливою послугою. Для компанії «Наукові Публікації» будь-яка публікація є терміновою!

Нові статті з нашого блогу

«Scientific Alliance» відзначає 6 років!

Група компаній «Scientific Alliance» відзначає шість років невтомного розвитку та лідерства на ринку наукового консалтингу

Інтерв’ю з новопризначеним директором «Наукові Публікації – Україна» Денисом Глушком

Перше періодичне видання про наукометрію в Україні «Наука та метрика» взяло інтерв’ю в нашого новопризначеного директора Глушка Дениса Романовича

«Наукові Публікації» підписали Меморандум із Таджицьким національним університетом

Компанія «Наукові Публікації» та Таджицький національний університет розпочинають співпрацю

Замовити публікацію в журналах із
бд Scopus/Web of Science

X